MAŁOPOLSKA – GDZIE WYBRAC SIĘ Z DZIECKIEM?

MAŁOPOLSKA – GDZIE WYBRAC SIĘ Z DZIECKIEM?

MAŁOPOLSKA – GDZIE WYBRAĆ SIĘ Z DZIECKIEM?

Gdy nadchodzi maj i długi weekend zastanawiamy się często gdzie wybrać się na wycieczkę, gdy jesteśmy sami to łatwo wybrać odpowiednie miejsce na wypoczynek, ale jeżeli mamy dziecko lub dzieci nasz wybór miejsca musi być bardziej przemyślany. Jeżeli lubimy góry lub mieszkamy w małopolsce możemy skorzystać z szerokiej oferty atrakcji ciekawej zarówno dla dorosłych i dla dzieci.

PARKI ROZRYWKI

Inwałd to 5 parków, które możecie zwiedzić w jeden dzień. Składa się na nie :

Park miniatur – możecie zwiedzić cały świat w jednym miejscu! Wieża Eiffla, Statuła Wolności, Rzym i najpiękniejsze budowle Polski w miniaturze, piękne i edukacyjne. Oprócz tego dzieci mogą skorzystać z wielu atrakcji: karuzele, kulkolandy, kina 5D, a wszystko wśród pięknych uliczek, jeziorek i oczek wodnych. Atrakcje dostosowane do każdego wieku dzieci, a także dla rodziców.Każdy znajdzie coś dla siebie.

1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020

Warownia– stary zamek dla walecznych rycerzy i księżniczek, którzy chcą przenieść się i poczuć klimat średniowiecza. Możecie tu zwiedzić zbrojownię z multimedialnymi efektami, a dla bardziej odważnych śmiałków salę tortur. Jeżeli zaś dzieci lubią smoki to również mogą zwiedzić Park Ruchomych Smoków i dowiedzieć się między innymi co smok je na pierwsze śniadanie. Dla chcących sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z Łuku również znajdzie się coś ciekawego!

Dinolandia– które dziecko nielubi dinozaurów? To odpowiednie miejsce aby poznać wszystkie ich tajemnice i obejrzeć każdego z nich z osobna w ich naturalnych wymiarach. Wyglądają naprawdę imponująco! Oprócz tego jest tu moc atrakcji zaś w szczególności Parki Liniowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W Jaskini Tajemnic przemierzając labirynt odszukać można pradawnego stwora i zobaczyć pradawne malowidła naszych przodków. Jeśli jednak poczujecie się zmęczeni nadmiarem atrakcji odpocząć będziecie mogli na pięknej plaży.

1013 1012 1011

Mini Zoo Kucyk-to w szczególności miejsce dla mniejszych dzieci lubiących zwierzaki nasze domowe lub bardziej egzotyczne, każde z nich można nakarmić i często również pogłaskać ponieważ są bardzo spokojne. Jazda konna i plac zabaw będzie z pewnością niezapomnianą atrakcją. Jest to również miejsce gdzie często odbywają się warsztaty plastyczne i dzieci mogą ulepić coś z gliny oraz z innych ciekawych materiałów plastycznych.

2014 2013 1023 1022 1021

Park Jana Pawła II- to ostatni z parków do zwiedzenia, nazywany również ,,żywym muzeum” ścieżki do świętości naszego Papieża w pięknym ogrodzie przedstawiające żywe obrazy stworzone z krzewów i kwiatów w szczególności przypadną do gustu starszym pokoleniom oraz tym którzy chcieliby zobaczyć te piękne, naturalne arcydzieła.

Z pewnością gdy będziecie w tych okolicach warto zwiedzić ten piękny Park, tym bardziej że można zwiedzić wszystkie 5parków kompleksowo w stosunkowo niskiej cenie, jednak jako jednodniowa wycieczka może być to bardzo trudne i męczące ponieważ atrakcji jest aż nadto. Jeżeli chodzi o przemieszczanie się między parkami skorzystać można z darmowej ciuchci. Dużym plusem jest również rozbudowana baza gastronomiczna i parkingi gdzie można zostawić auto. Minusem jest natomiast tłum ludzi szczególnie w okresach weekendowych i bardzo otwarta przestrzeń co przy bardzo ciepłych dniach może doskwierać mały dzieciom.

 A jakie wy miejsca polecacie w tym rejonie?