BeFunky – JAK ZROBIĆ GRAFICZNĄ REKLAMĘ PRODUKTÓW NA FB

BeFunky – JAK ZROBIĆ GRAFICZNĄ REKLAMĘ PRODUKTÓW NA FB

BeFunky jest moim ulubionym narzędziem on-line do tworzenia grafiki zarówno do bloga jak i do reklamowania moich produktów w moich sklepach internetowych (klik…)

Wiele osób wystawia w grupach sprzedażowych na Facebooku ogłoszenia ciuchów, dodatków, zabawek itp. Dlatego postanowiłam Wam pokazać jak w bardzo prosty sposób wykonać estetyczną grafikę swoich produktów na FB.

Otwieramy stronę z programem BeFunky  i klikamy trzecią zakładkę Desinger – tu dostępne są wszystkie potrzebne narzędzia do tworzenia własnych grafik.

Bez tytułu

Z lewego menu wybieramy zakładkę blank templates następnie social media. Tu możecie tworzyć nagłówki do FB, tworzyć grafikę na Pinteresta i Instagrama.

3

My wybieramy facebook graphic.Po prawej stronie wyświetli nam się puste okno w którym umieszczać będziemy nasze fotki.

5

Następnie przechodzimy do ikonki takiej jak na zdjęciu poniżej w bocznym, lewym panelu, tu możemy dodać wszystkie zdjęcia, które chcemy umieścić w naszej reklamie. Warto aby były one dobrej jakości.

6

Za pomocą kursora przenosimy wybrane zdjęcie do pustego okna, możemy ją tam dobrowolnie pomniejszać, obracać, poprawić jakość zdjęcia. Tak możemy dodać wiele zdjęć w jednym oknie.

7

Jeżeli ułożycie zdjęcia to w sumie wasza reklama na FB jest już gotowa, możecie dodać jeszcze napis. Możecie wybrać jedną z wielu czcionek, wybrać kolor itp. Swoją grafikę możecie zapisać na swoim komputerze klikając save w górnym pasku.

8

Poniżej gotowa grafika, którą możecie wykorzystać w swoim poście na FB.

BeFunky Design

Życzę Wam dobrej zabawy!